سررسید تبلیغاتی: همان‌طور که پیش‌تر هم درباره انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب برای‌تان نوشته‌ایم، یک سررسید تبلیغاتی مناسب، علاوه بر طراحی حرفه‌ای و مواد اولیه با کیفیت، باید به طور اختصاصی برای مشتریان شما انتخاب شود.

اما چطور می‌توانیم یک سررسید تبلیغاتی مناسب را برای مشتریان ویژه خود انتخاب و تهیه کنیم؟ توجه به چند نکته ساده اما حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا بهترین‌ها را انتخاب کنید.

کاغذ مناسب و چشم‌نواز انتخاب کنید

اگر در زمینه تبلیغات فعالیت کرده باشید، بهتر از هر کس دیگری می‌دانید که در بازار کاغذهای زیادی وجود دارد که می‌توانند کیفیت هدیه شما را دو چندان کنند. برای مثال، کاغذی که آن را به نام «کاغذ قرآنی» می‌شناسیم که تقریبا به جای سفید، کرم‌رنگ است، این روزها طرفدارهای زیادی پیدا کرده‌است. قیمت این کاغذ، اندکی گران‌تر از کاغذهای دیگر است، اما کیفیت هدیه شما را بسیار بالاتر می‌برد و از یک هدیه معمولی به هدیه ویژه تبدیل می‌کند.

هماهنگی و هارمونی را جدی بگیرید

هارمونی و هماهنگی میانِ اجزای تشکیل دهنده یک کُل، در نتیجه نهایی آن بسیار تاثیرگذار است. شاید برای همین است که معماری ایرانی-اسلامی هنوز هم بعد از سالیان سال، طرفدارهای زیادی دارد.

به خاطر داشته باشید، یکی از جزئیاتی که می‌تواند سررسید شما را پرطرفدار کند یا آن را به یک سررسید مزاحم تبدیل کند، همین هارمونی است.

همه اجزای یک تقویم باید با یکدیگر هارمونی داشته باشند؛ از رنگ جلد سررسید، تا رنگ چاپ و حتی روبان یا کِش و بدرقه سررسید.

داغی شکیل و حرفه‌ای را فراموش کنید

اهمیت داغی شکیل و حرفه‌ای می‌تواند یک سررسید خام انتخاب شده را متحول کند. یعنی آن را خیلی بهتر از چیزی که هست، نشان دهد و یا کاری کند که کیفیت سررسید پایین‌تر به نظر برسد. پس همیشه به خاطر داشته باشید، با کیفیت‌ترین داغی را انتخاب کنید چون: یک ضرب داغی حرفه‌ای، می‌تواند هدیه تبلیغاتی شما را متحول کند.

با ترام خداحافظی کنید

اگر نگاهی به صفحات تقویم‌های قدیمی بیاندازید، می‌بینید که همیشه طرح کم‌رنگی از برند یا لوگو سازمان اهدا کننده، در میان صفحه چاپ می‌شد که به آن «ترام» می‌گوییم.

اما بهتر است دیگر با ترام خداحافظی کنید و به جای اینکه برند یا لوگوی خود را به عاملی مزاحم برای استفاده کننده از سررسید استفاده کنید، از آن به عنوان یک طرح کوچک در حاشیه صفحات سررسید استفاده کنید

برای همین است که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم، کارتان را به حرفه‌ای‌ها بسپارید. سررسیدهای کاوا پرینت را اینجا ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.