سررسید 97

اگر تصمیم‌تان را نهایی کرده‌اید و می‌خواهید برای سال جدید، سررسید ۹۷ را سفارش بدهید، پیش از هرچیز باید بدانید که برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب، معیارهای مشخصی وجود دارد که با دانستن آن‌ها، می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. پس این مقاله کاواپرینت را تا انتها بخوانید تا یک تصمیم تبلیغاتی اثرگذار بگیرید.

نوع سررسید

پیش از هرکار باید نوع سررسید را تعیین کنید. یعنی سررسید ۹۷ شما قرار است چگونه طراحی شده باشد؟ سررسید روزانه، سررسید دو روزانه، سررسید هفتگی و سررسید هفته در دو صفحه، انواع معمولی هستند که این روزها در بازار یافت می‌شود.

اطلاعات اضافی را تعیین کنید

  • پس از اینکه نوع سررسید ۹۷ را انتخاب کردید باید تصمیم بگیرید چه اطلاعات اظافه‌ای می‌خواهید به سررسید خود اضافه کنید؟ اطلاعات اضافی، همان اطلاعاتی هستند که در صفحات ابتدایی و انتهایی سالنامه اضافه می‌شوند.
  • به خاطر داشته باشید ضریب تعداد صفحات سررسید بهتر است ضریب ۱۶ یا ۸ باشد تا مراحل دیگر کار با راحتی بیشتری پیش برود.

طراحی سررسید را تایید کنید

گام بعدی پیش از چاپ، تایید طراحی صفحات سررسید و طراحی کلی آن است. طرح سفارش داده شده را به دقت بررسی کنید چراکه پس از چاپ، دیگر نمی‌توان تغییری در آن اعمال کرد.

کار را به کاردان بسپارید

پس این مراحل، نوبت یه زینک و لیتوگرافی و کارهای پیچیده دیگری می‌رسد که قرار نیست شما فکرتان را به آن مشغول کنید. سفارش‌تان را به کاوا بسپارید و به کارهای دیگرتان برسید.

جلد را فراموش نکنید

  • در حالی که کاواپرینت، مراحل چاپ سررسید ۹۷ را انجام می‌دهد شما می‌توانید به فکر انتخاب جنس جلد باشید.
  • ابتدا نوع جنس را تعیین کنید. به خاطر داشته باشید هر جنس مزایا و معایب مربوط به خود را دارد و باید دید خواسته شما چیست تا بهترین انتخاب را بتوان انجام داد .
  • جنس جلدهایی که به طور معمول استفاده میشوند شامل چرم مصنوعی، ترمو، اسنیک، مخمل و جیر است.

به کاواپرینت اعتماد کنید

  • مراحل دیگر کار را هم با کاواپرینت بسپارید. در پایان اطمینان خاطر داشته باشید که سفارش خود را با کیفیت مطلوب و تایید شده و در زمان مناسب تحویل خواهید گرفت. مجموعه کاواپرینت، با برنامه‌ریزی منظم و دیسیپلین دقیق بر مراحل گوناگون کار نظارت خواهد کرد و مناسب‌ترین سررسید ۹۷ را به شما تقدیم خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.