برقراری ارتباط قوی با مشتریان، کیفیتی است که به شما اطمینان می‌دهد سود بلند مدتی خواهید داشت. تحقیقات بازار نشان می‌دهد مشتریان متوجه تلاشِ شرکت‌ها و برندهای تجاری برای برقراری روابط معنادار با مشتریان یا تلاش برای راضی کردن آن‌ها می‌شوند. این انگیزه‌ها سبب می‌شود که مشتری‌های وفادار، شما را به اعضای خانواده، همکاران و دوستان خود توصیه کنند.

همیشه به خاطر داشته باشید هدف از اهدای هدایای تبلیغاتی جذب و افزایش تقاضای مشتریان است. شما همیشه باید جایِ پای خود را در بازار هدف‌تان سفت کنید.

  • آمارها نشان می‌دهد ۸۹ درصد مشتری‌ها می‌گویند می‌توانند نام یا نام شرکت تبلیغ کننده را برای ۲۴ ماه پس از دریافت هدایای تبلیغاتی به یاد بیاورند.
  • علاوه بر این، محصولات تبلیغاتی، تعداد بسیار بالایی از ارجاع مشتریان را که از اقلام هدیه راضی هستند، به ارمغان می‌آورند.
  • این آمار حیاتی تاکید بر اهمیت محصولات تبلیغاتی برای بازاریابی و شناسایی نام تجاری است.

مشتری‌های بالقوه را کنجکاو می‌کنند

هدایای تبلیغاتی می‌تواند مشتریان و خدمات‌گیرندگان بالقوه شما را به نام تجاری‌تان علاقمند کنند یا حداقل آن‌ها را برای جستجوی بیشتر، ترغیب کنند. یکی از مهم‌ترین جنبه‌های یک کسب و کار موفق، اطمینان از برقراری ارتباط اثربخش با مشتری‌های جدید است. چه راهی بهتر است یک هدیه رایگان برای آغاز ارتباط با یک مشتری بالقوه؟

  • مطالعات بازاریابی نشان داده است که دادن هدیه به مشتری، باعث افزایش شانس شما در انتخاب شدن از سوی مشتری است.

 

مشتری‌های قبلی شما را وفادار می‌کنند

هدایای تبلیغاتی معقول و هیجان‌انگیز، حسِ وفاداری مشتری‌های قدیمی‌تان را تحریک می‌کند. آن‌ها نه تنها نام تجاری شما را به خاطر می‌سپارند، بلکه همیشه به شما به عنوان انتخاب اول‌شان نگاه می‌کنند.
یک مزیت قابل توجه دیگر هدیه تبلیغاتی این است که برای مشتریان، حس وفاداری ایجاد می‌کند.

  • یک مطالعه جدید نشان می‌دهد دادن یک هدیه به مشتری، یک راه عالی برای شروع و حفظ یک تعامل مدت‌دار است که می‌تواند منجر به فروش و وفاداری مشتری‌ها شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.